PODPORA

Hrdinové nové doby

Motocyklový sport se v poslední době těší velké mediální podpoře a zájmu veřejnosti. Jeho obliba a sledovanost stoupá nejen ve světě, ale i v České republice. A to nejen díky českému zastoupení v nejprestižnějších závodech světa, ale také proto, že divákům nabízí jedinečnou atmosféru a strhující, emocemi nabitou, podívanou. Vedle velké odvahy a odhodlání novodobých hrdinů, tento sport vytváří téměř magické teamově – rodinné pouto všech zúčastněných, a všem bez rozdílu přináší nezapomenutelné okamžiky.

Jak podpořit?

Chcete se stát součástí našich úspěchů a zažít pocit hrdosti, že za nimi stojíte právě Vy? Pak si stačí vybrat jednu z následujících možností podpory a staňte se právoplatnými členy týmu na období jedné závodní sezóny.


• Partneři - "Pašáci" - velice si vážíme Vašeho rozhodnutí a máte za to náš velký obdiv a dík. Můžete se těšit na propagaci Vaší firmy (značky) na reklamních plochách zázemí a depa, doprovodného karavanu s přívěsem, na závodním motocyklu Honda NSF 100, na webových stránkách a facebookovém profilu jezdce.

Jako bonus budete pravidelně informováni o aktuálním dění a dosažených výsledcích. Pokud přijedete na závody, rádi Vás uvidíme v našem depu.

Základní minimum: 25 000,- Kč (1000,- €)


• Hlavní partner - "Člen teamu"
- gratulujeme, právě jste se stali právoplatnými členy teamu! V našem depu na Vás vždy čeká kávička či malé občerstvení. Pokud budete chtít, můžete se aktivně zapojit do dění a stát se součástí teamu. Co třeba zkusit přeleštit závodní motocykl či držet deštník jezdci na startu?

Propagace Vaší firmy (značky) je pro Vás připravena na reklamních plochách jezdce - kombinéze, přilbě, motocyklu Honda NSF 100, na reklamních plochách zázemí a depa, doprovodném karavanu s přívěsem a na teamovém oblečení - trička, mikina. Také na webových stránkách a na facebookovém profilu jezdce. Zasílání pravidelných tiskových zpráv a aktuálních informací je pro nás samozřejmostí.

Hodnota: 130 000,- Kč (5000,- €)


• Generální partner - "Boss"
- jsme velice pyšní, že můžeme reprezentovat právě Vás a chtěli bychom být stejně dobří a úspěšní jako Vy. Jsme rádi, že můžeme být součástí Vašeho teamu a toho, v co věříte. Vždy Vás rádi uvidíme ať v kravatě či se šroubovákem v ruce. Pokud nás navštívíte v našem depu, dobře se o Vás postaráme. Jako "Boss" se můžete kdykoli a jakkoli zapojit a přidat k našemu teamu.

Garantujeme Vám největší rozsah našich reklamních ploch. Reklamní plochy jezdce - kombinéza, přilba, motocykl Honda NSF 100. Reklamní plochy zázemí a depa - stan 3 x 6 m s možností rozmístění firemních vlajek či bannerů a na doprovodném karavanu s přívěsem. Dále na teamovém oblečení - čepice, trička, mikiny, na webových stránkách a na facebookovém profilu jezdce. Pravidelné zasílání tiskových zpráv a využití naší fotodokumentace pro marketingové účely. Dále nabízíme právo využití našich materiálů v reklamní a mediální kampani nebo účast jezdce na akcích sponzora.

Hodnota: 260 000,- Kč (10 000,- €)

 

V případě potřeby individuální nabídky, jakýchkoli dotazů či možnosti dlouhodobé spolupráce nás prosím neváhejte kontaktovat.

CZ EN

NAŠI SPONZOŘI

Compos NETWORK PSI

MATERIÁLNÍ PARTNEŘI

nika Tss Auto Moto Racing DK Fate Praha Shiva
HJM racing team Lightech