ONDŘEJ VOSTATEK POJEDE 2017 V NOVÉM TÝMU S ANOU CARRASCO

10. 3. 2017

Ve dnech 1. 3. - 5. 3. se konalo ve španělské Barceloně oficiální představení týmu ETG Racing, ve kterém se v sezóně 2017 představí i český talentovaný jezdec Ondřej Vostatek. Společně se svými týmovými kolegy Anou Carrasco, Xavi Pinsachem a Michalem Búlikem se celý tým druhý den věnoval tréninku na flattracku. Večer následoval přesun na trať v Calafatu, kde Ondřej otestoval svojí Hondu NSF 250, kterou tým ETG Racing rovněž připravuje na FIM CEV Repsol do Europe Talent Cupu. Na zbývající dva dny se celý tým opět přesunul, tentokrát na trať do Alcarrasu. Zde si Ondřej mohl vyzkoušet svůj nový motocykl Beon Pre-moto3, se kterým se bude účastnit španělského mistrovství CEV.

Jan Vostatek řekl:

„Spolupráce celého týmu se mi po celou dobu testování moc líbila a hlavně oceňuji profesionální přístup všech. Motorky zatím fungovali velmi dobře a Ondra byl schopen se zlepšovat s každým tréninkem. I když mnohdy nebylo ještě ideální počasí, zajeté časy vypadaly slibně. Jsem moc rád, že jsme se rozhodli pro změnu a pro tento tým, který bude určitě velkým přínosem pro naše cíle."

Ondřej Vostatek dodal na závěr:

„Jsem moc rád, že mohu být v tomto týmu, kde vládne dobrá atmosféra a můžu se tady hodně naučit. Jednak od svých mechaniků, tak i jezdeckých kolegů, jako je třeba Ana Carrasco. Navíc tu mám v týmu kamaráda Miška Búlika, se kterým se znám už od minibiků, takže už se moc těším, až začneme závodit. Budu sice letos v kategorii Pre-moto3 nováčkem a konkurence bude obrovská, ale doufám, že vše zvládnu. V nové kategorii, která se jede při Mistrovství světa juniorů - Europe Talent Cup, budu asi mezi nejmladšími účastníky, ale pojedu na své motorce Honda NSF 250, na kterou jsem zvyklý a trénuji na ní. I tady se budu snažit podat ten nejlepší výkon a snad se mi podaří i některé skvělé piloty porazit."

CZ EN

NAŠI SPONZOŘI

Compos NETWORK PSI Autoklub ČR

MATERIÁLNÍ PARTNEŘI

nika Shark Tyrex